HomeSlužbySportovní fyzioterapie

Sportovní fyzioterapie

Fyzioterapeut je nedílnou součástí týmu, která je spolu s nutričním terapeutem a trenérem úzce spjata v komplexní péči o atleta jak na amatérské, tak na profesionální úrovni.

V rámci sportovní fyzioterapie je tak možné nabídnout jak konzultaci problematiky týkající se různých variant sportovní aktivity, tak přímé vedení a korekci pohybu v rámci Vašeho tréninku.

Využití mých služeb je možné v jakémkoliv místě Vašeho tréninku. Vzhledem k úzké spolupráci s prvním licencovaným CrossFit Gymem v Moravskoslezském kraji (a pátým v celé České republice) je možné mých služeb využít také právě v tomto gymu.

A co tedy je Crossfit? Pro řadu lidí především způsob života a to takový způsob života, kdy je na jedno z předních míst žebříčku důležitosti řazeno zdraví.  Je to způsob života s respektem ke svému tělu a k jeho možnostem s cílem dosažení jeho plného a všestranného rozvoje. Právě tato filozofie umožnila propojit Crossfit s fyzioterapii do tak vysoké úrovně na jaké se v dnešní době nachází. Více informací o Crossfitu a nejen o tom se dozvíte na www.collierycrossfit.com

 

 

 

 

Nepřehlédněte !

Přidána fotogalerie v sekci fotogalerie a v sekci ordinace Mořkov.